Filtruj

Praca Wynagrodzenie C - Mogielnica

151-153 z 153 ofert pracy

Praca dla spawacza

FIRMA TUTEKFIRMA TUTEK
Stromiec

SPAWACZ MIG Zakres obowiązków: spawanie elemetów stalowych metodą mig Wymagania: znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, sumienność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań, Oferujemy : stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę pełne wyp...

06.10.202306.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego

KARINAKARINA
Biała Rawska

Twoje zadania na tym stanowisku: rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego transport i właściwe ustawianie towaru w obszarze całego magazynu inwentaryzacja towaru kontrola stanów magazynowych Nasze oczekiwania: posiadania uprawnień do obsługi wózków ...

07.09.202307.09.2023

Zatrudnimy Studentów do ochrony obiektu Żabia Wola

ELEPHANT SECURITYELEPHANT SECURITY
Żabia Wola

Poszukujemy Studentów do ochrony obiektu znajdującego się w Żabiej Woli k. Grodziska Mazowieckiego. Wymagania: Status studenta Niekaralność Wysoka kultura osobista Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Doświadczenie nie jest wymagane gdyż zapewniamy niezbędne szkolenia. Oferujemy...

17.07.202317.07.2023