Filtruj

Praca Wyposazenia - Koprki

961-963 z 963 ofert pracy

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Warszawa

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kardiolog / Echo Serca

CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SP. Z O.O.CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SP. Z O.O.
Warszawa

Grupa CMP to polska firma, która już od ponad 20 lat dba o zdrowie swoich Pacjentów. Tworzymy sieć 23 placówek na terenie województwa mazowieckiego, ale naszym celem jest zaistnieć w każdym większym mieście Polski. Łączymy siły z wieloma placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi na terenie całego k...

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

CARTRACK POLSKA SP. Z O.O.CARTRACK POLSKA SP. Z O.O.
Warszawa

Cartrack Polska – to najczęściej wybierany dostawca rozwiązań telematycznych w Polsce, wchodzący w skład międzynarodowych struktur Cartrack Holding, który obecny jest w 23 krajach na 5 kontynentach. Jesteśmy producentem urządzeń oraz oprogramowania, z którego korzysta już ponad 2 mln użytkowników na...

08.06.202408.06.2024