Filtruj

Praca Wysokosci - Piła

31-33 z 33 ofert pracy

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

ZUSZUS
Wałcz

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego 3345787 Obowiązki Zadania: Zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych. Wymagania Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy: Niezbędne: • wykształcenie średnie Mile widziane: • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja) • minimum 1 ...

19.05.202419.05.2024

Wałcz | zarabiaj z Glovo nawet 45 zł/h

GLOVO - APPGLOVO - APP
Wałcz

Jak zacząć? To proste! Wystarczy przejść przez 5 kroków: Kliknij przycisk Aplikuj. Wypełnij krótki formularz. Ukończ szkolenie online i dołącz wymagane dokumenty - link do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową. Jeśli nie masz torby termicznej, wprowadź swój adres po ukończeniu szkolenia i z...

13.11.202313.11.2023

Elektromechanik w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach

TOMASZTOMASZ
Piaski

Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych oraz prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego. • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy, • Typowanie część zamiennych do wymiany, • Prace techniczne związane...

28.09.202328.09.2023