Filtruj

Praca Wyzsze Ogrodnicze - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy laborant

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Katowice

Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy laborant w Oddziale Centralnego Laboratorium w Katowicach Starszy laborant Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: wykonuje badania wirusologiczne i molekular...

27.02.202427.02.2024

Inspektor

Gliwice

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach Śląski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw fitosanitarnych Oddział Gliwice Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Współuczestniczy w ko...

12.04.202412.04.2024

MAJSTER DZIAŁU ZIELENI

MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCHMIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: średnie lub wyższe, spec. ogrodnictwo, architektura krajobrazu, leśnictwo, ogrodnictwo lub pokrewne, staż pracy: 3 lata, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie utrzymania zieleni oraz prawo jazdy kat. B, zakres obowiązków: współudział...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0312 s