Filtruj

Praca Z Dojazdem - Żory

106-108 z 108 ofert pracy

Operator wózka widłowego etat praca w Gliwicach - dobry dojazd z Knurowa 723 700 420

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA GARDA SP. Z O.O.AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA GARDA SP. Z O.O.
Gliwice

quot;EZTquot; to firma, która na rynku ogólnopolskim istnieje na rynku od 32 lat./ Aktualnie poszukujemy OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem i uprawnieniami UDT. Praca w Gliwicach przy ul. Rybnickiej - sortownia. Praca na 3 zmiany zatrudnienie w stabilnej firmie wsparcie doświadczonej kadry k...

07.05.202407.05.2024
od 4600 zł

Operator Maszyn Pakujących

ARCHE CONSULTINGARCHE CONSULTING
Bieruń

Obowiązki:-obsługiwanie maszyn i urządzeń pakujących w celu zapewnienia ciągłości produkcji,-przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie zagrożeń,-kontrola jakościowa produktów i opakowań,-usuwanie podstawowych usterek technicznych, dokonywanie regula...

Pracownik produkcji – lekka praca na produkcji (kobiety/mężczyźni)!

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND
Zabrze

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...