Filtruj

Praca Z Zakwaterowaniem - Zambrów

136-138 z 138 ofert pracy

Mechanik pojazdów samochodowych

Łomża

Zakres obowiązków: - konserwacja pojazdów samochodowych - naprawa pojazdów samochodowych, - wymiana opon System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodaw...

15.03.202415.03.2024
od 4300 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik produkcji

UNIMEXUNIMEX
Szepietowo

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie W związku z otwarciem nowej hali produkcyjnej prefabrykatów sprężonych poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Produkcji Kogo szukamy: Osób dokładnych w wykonywaniu obowiązków, Chętnych ...

03.01.202403.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię dojarza bydła mlecznego

CEZARYCEZARY
Łomża

Zatrudnimy pracowników do dużego gospodarstwa rolnego w okolicach Łomży. Tylko osoby z doświadczeniem. Możliwość zakwaterowania. Więcej informacji pod numerem 50*****96 (w godzinach 9-18)....

31.08.202331.08.2023