Filtruj

Praca Zaklady Mechaniczne - Podkarpackie Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu

nowa oferta
Dębica

Zadania: Diagnostyka, naprawa maszyn i urządzeń oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń w zakładzie Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń W...

18.04.202418.04.2024

Process Engineer @ Axos Group

nowa oferta
AXOS GROUPAXOS GROUP
Rzeszów

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechaniczne, Inżynieria Procesowa; Mechanika i Budowa maszyn; Inżynieria Materiałowa itp.). Co najmniej 2-letnie doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku (produkcja seryjna). Co najmniej komunikatywna znajomość języka angiels...

20.04.202420.04.2024

GRZEGORZ LGRZEGORZ L
Głogów Małopolski

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie. MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania...

17.04.202417.04.2024