Filtruj

Praca Zakres Polski - Ścinawka Średnia

391-392 z 392 ofert pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMSKAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS
Jaszkowa Dolna

OPIS Zakres obowiązków: Wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, konserwacji i remontów Wykonywanie prac elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich w zakresie remontowanych maszyn Ścisła współpraca z pracownikami Działu Produkcji w zakresie usuwania awarii maszyn Prowadzenie zapisów interwencj...

04.10.202304.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowanie paczek, rozkładanie towaru. Sklep internetowy

MARCINMARCIN
Kłodzko

Szukam kandydatów do pracy na stałe o następującym zakresie obowiązków. Wymagany status ucznia/studenta oraz pełnoletniość. - pakowanie paczek przy pomocy Baselinker - rozkładanie towaru - cięcie kartonów - wnoszenie i weryfikacja dostaw Praca od poniedziałku do piątku. Wymagania - punktualność ...

27.09.202327.09.2023