Filtruj

Praca Zakres Polski - Zalesie

256-257 z 257 ofert pracy

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Grabica

Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień, pakowanie zamówień, przyjmowanie i rozmieszczanie zamówień w magazynie, obsługa skanera, obsługa wózka paletowego, przygotowywanie gotowych zamówień do wysyłki Wymagania: Ukończony 18 rok życia. Możliwość samodzielnego dojazdu do Woli Bykowskiej. Możliwość...

23.05.202423.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZĄTACZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SP. J.
Orchów

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, obsługa maszyny czyszczącej. Kontakt z pracodawcą tylko telefoniczny. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Doświadczenie zawodowe ok. 1 eoku. Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Orzec...