Filtruj

Praca Zakwaterowanie - Skierniewice

136-138 z 138 ofert pracy

Sprzedawca

Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków: - Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, - Dbanie o ładną ekspozycję produktów i czystość, - Sporządzanie zamówień - obsługa kasy fiskalnej pieca do wypieków - Obowiązkowo posiadanie książeczki sanepidowskiej. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wol...

27.11.202327.11.2023
od 3600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH

GC MONTAGE SP. Z O.O.GC MONTAGE SP. Z O.O.
Wiskitki

Zakres obowiązków: Montaż elementów prefabrykowanych, spoinowanie, szpachlowanie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodoweWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący[Przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba] : Realicacja zleceń na terenie Polski...

17.11.202317.11.2023

Operator koparko ładowarki , operaor hds leśny

MICHALMICHAL
Michałów

Firma zajmująca się branża związaną z utrzymaniem zieleni, wycinką drzew ,karczowaniem , przygotowaniem terenu pod inwestycje , utrzymaniem terenu przy liniach energetycznych, wycinka przy drogach . Poszukuje kandydata na stanowisko: Koparki Kołowej/gąsiennicowej , operator ciągnika z przyczepąle...

05.07.202305.07.2023
od 6000 zł