Filtruj

Praca Zarzadzanie - Czaplinek

16-18 z 18 ofert pracy

MAJSTER BUDOWY ROBÓT DROGOWYCH

POL DRÓG S. A.POL DRÓG S. A.
Drawsko Pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie prac budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną , harmonogramem i prawem budowlanym, zarządzanie zespołem pracowników, współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor Oddziału/Drawsko Pomorskie

BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.

Dyrektor Oddziału/Drawsko Pomorskie 1054756701 Obowiązki Realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych oddziału. Budowanie i rozwój efektywnego zespołu, motywowanie podległych Pracowników, wsparcie w realizacji zadań. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, zgodnie ze standardami i utrzymani...

04.05.202404.05.2024

Szlifierz - Inter-metal S.C.

ANIAANIA
Bonin

Inter-Metal S.C. - Nowoczesna Technologia - Nowoczesne Zarządzanie Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracowników na stanowisko: Szlifierz Miejsce pracy: Bonin Opis stanowiska : odczytywanie danych z rysunków technicznych, obsługa narzędzi i maszyn do obróbki metali Wymag...

12.10.202312.10.2023
od 4320 zł