Filtruj

Praca Zasadnicze Zawodowe - Lubań

76-77 z 77 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

KAZIMIERZ KOZŁOWSKI KAZ-DACHY FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWAKAZIMIERZ KOZŁOWSKI KAZ-DACHY FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA
Wola Augustowska

Zakres obowiązków: remonty, ocieplenia, malowanie, tynkowanie, wykończenie wnętrz Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - śred...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POKOJOWA

GERUS RADOSŁAW FHU GERUSGERUS RADOSŁAW FHU GERUS
Pławna Dolna

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi po gościach hotelowych, wymiana pościeli, uzupełnianie naczyń Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - gimnazjalne wykszt...