Filtruj

Praca Zasadnicze Zawodowe - Mostki

106-107 z 107 ofert pracy

TOKARZ KONWENCJONALNY

CHEMAR ARMATURA SP. Z O.O.CHEMAR ARMATURA SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Zakres obowiązków: obsługa tokarek konwencjonalnych, kontrola pracy maszyny oraz jej bieżących parametrów, praca z rysunkiem technicznym prawidłowa interpretacja rysunku, odpowiedni dobór sposobu mocowania na obra...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ /MONTAŻYSTA OKIEN

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1240Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, innePozostałe wymagania:Wymagania; motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsce pracy: Księdza Ściegiennego 221, 25-11...

20.05.202420.05.2024