Filtruj

Praca Zasadnicze Zawodowe - Nowa Dęba

121-123 z 123 ofert pracy

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

MICHAŁ BARNAŚMICHAŁ BARNAŚ
Sadkowa Góra

Zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 [Inne] : mile widziana obsługa wózka widłowego...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wizytator

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Tarnobrzeg

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Podkarpacki Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Wizytator do spraw nadzoru pedagogicznego w Oddziale Jakości i Zarządzania Edukacją w Tarnobrzegu Wizytator Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzi kontrole w zakresie przestrzeg...

18.04.202418.04.2024

OPERATOR FREZARKI CNC

ZAKŁAD RPOL POLIT ROMANZAKŁAD RPOL POLIT ROMAN
Mielec

Zakres obowiązków: Ustawianie i obsługa frezarki CNC, mocowanie i ustawianie detali, nadzór nad prawidłowym przebiegiem obróbki, pomiar detali, wprowadzanie korekt, produkcja jednostkowa i seryjna. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie zawodo...

27.03.202427.03.2024