Filtruj

Praca Zasadnicze Zawodowe - Złotoryja

76-78 z 78 ofert pracy

KUCHARZ

FUNDACJA IM. ŚW. KRZYSZTOFA WE LWÓWKU ŚLĄSKIMFUNDACJA IM. ŚW. KRZYSZTOFA WE LWÓWKU ŚLĄSKIM
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłów i kierowanie pracą zespołu na kuchni Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w ty...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

Zakres obowiązków: pomoc na kuchni, przygotowanie stanowiska do pracy, pomoc w przygotowaniu posiłków Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe...

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

FALL WORKFALL WORK
Legnica

Dla naszego Klienta, producenta z branży technicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Legnica Obowiązki: Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych Analizowanie przyczyn występujących awarii i usterek, opracowywanie działań...

26.10.202326.10.2023