Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Zastepca Kierownika Sklepu - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

SMYKSMYK
Jędrzejów

TWOJE ZADANIA: organizacja pracy sklepu w obszarze towaru, obsługi klienta i osiągania założonych celów biznesowych OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY OD CIEBIE: doświadczenia na stanowisku komunikatywności umiejętności zarządzania zespołem iro...

23.02.202123.02.2021
Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca Kierownika Sklepu JYSK, Jędrzejów (nowa lokalizacja)

HRHR
Jędrzejów

JYSK poszukuje nastawionego na potrzeby klienta Z-cę Kierownika SklepuCzy chcesz, być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać? Czy jesteś gotowy, aby dać z siebie więcej i zakończyć sprzedaż sukcesem? Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł? Jeśli tak, być może to właśnie na ...

22.02.202122.02.2021
od 3800 zł

KIK TEXTIL SP. Z O.O.KIK TEXTIL SP. Z O.O.
Jędrzejów

Twój profil: - umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,- odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,- entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania,- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,- dyspozycyjność (praca również w weekendy). Oferujemy: - zatrudnienie w firmie o ugruntowan...

09.02.202109.02.2021