Filtruj

Praca Zastepca

151-153 z 153 ofert pracy

Zastępca Kierownika Sklepu Żagań, Plac Słowiański

EUROCASH S. A.EUROCASH S. A.
Żagań

Posiadasz doświadczenie w pracy w handlu detalicznym Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole Mile widziane: Posiad...

13.06.202413.06.2024

Zastępca Kierownika w butiku Lilou (CH Zielone Arkady)

LILOU SP. Z O.O.LILOU SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków: Pomoc w organizowaniu pracy w butiku. Osiąganie celów sprzedażowych podległej placówki handlowej. Utrzymywanie standardów obowiązujących w sieci. Sprzedaż produktów. Przygotowywanie biżuterii: wiązanie bransoletek i/lub grawerowanie biżuterii. Dbałość o odpowiednią eksp...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca Głównej Księgowej

CITRONEX TRANS ENERGY SP. Z O.O.CITRONEX TRANS ENERGY SP. Z O.O.
Zgorzelec

Szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności księgowe i podatkowe będą miały realny wpływ na rozwój firmy? Pracujemy w środowisku pełnym wyzwań i możliwości rozwoju. Jeżeli lubisz wyzwania dnia codziennego to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Na co dzień doceniamy profesjonalizm i wzajemn...