Filtruj

Praca Zatrudnienie Umowe Polski - Tomaszkowo

766-768 z 768 ofert pracy

TOKARZ MANUALNY

STAL-SERWIS JRK SP. Z O.O.STAL-SERWIS JRK SP. Z O.O.
Olsztynek

Zakres obowiązków: Wykonywanie elementów do maszyn wg rysunków technicznych, obróbka elementów metalowych i z tworzyw sztucznych zgodnie z dokumentacją, optymalizacja czasu wykonywania elementów powtarzalnych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - znajomość narzędzi pomiarow...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pomoc kuchenną

MAGDALENAMAGDALENA
Ostróda

Poszukujemy pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Głównymi zadaniami pracownika będą: Oferujemy: *stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę *przyjazną atmosferę pracy *terminowe wynagrodzenie *uwzględnianie indywidualnych potrzeb pracownika przy ustalaniu grafiku pracy *szkolenie wpr...

Asystent Głównej Księgowej

AGRO-PLONAGRO-PLON
Ostróda

Firma Agro-Plon poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent Głównej Księgowej Zakres Obowiązków: - Weryfikacja dokumentów księgowych - Księgowanie dokumentów - Analiza i weryfikacja stanów magazynowych z księgowością - Przygotowanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego - Dokumentacja do banków...