Filtruj

Praca Zatrudnienie Umowe Polski - Wilków-Osiedle

946-948 z 948 ofert pracy

Pracownik monitoringu/Operator monitoringu

KATARZYNAKATARZYNA
Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Monitoring obiektów, Sporządzanie raportów z przeglądanych i analizowanych nagrań, Telefoniczna kontrola chronionych obiektów, Zgłaszanie alarmów klientom, Zgłaszanie alarmów grupie interwencyjnej, Zgłaszanie wtargnięć na chronione obiekty policji, Pozostawanie w kontakcie ...

21.09.202321.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy kierowcę - magazyniera

MAGDALENAMAGDALENA
Wilczyce

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji mebli. Poszukujemy osoby, która swoim zaangażowaniem i entuzjazmem wesprze nasz Zespół. Miejsce pracy: Wrocław, Psie-Pole Region: dolnośląskie Kierowca – magazynier Zakres obowiązków: · Przyjmowanie towarów na magazyn (weryfikacja ...

20.09.202320.09.2023

Zatrudnimy Szwaczki

MICHAŁ WŁOSZCZOWSKIMICHAŁ WŁOSZCZOWSKI
Jelenia Góra

Poszukujemy szwaczki z doświadczeniem praca w systemie jednozmianowym. Zapewniamy stabilne zatrudnienie....

19.09.202319.09.2023