Filtruj

Praca Zawod Operator Maszyn - Olkusz

61-63 z 63 ofert pracy

Operator produkcji (оператор виробництва)

Chrzanów

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/ów do pracy w Chrzanowie na stanowisku  pracownik produkcji ( оператор виробництва). Zakres odpowiedzialności: Zadania: kontrola jakościowa komponentów obsługa maszyn produkcyjnych dbanie o porządek na stanowisku pracy Profil kandydata: Od kandydató...

09.04.202409.04.2024

ZADRUDNIMY Operatora/ów I WJO/Koparek na Manitou MRT, Koparki do 20ton

F.H.U. BESTF.H.U. BEST
Dąbrowa Górnicza

BEST sp. z o. o. jest firmą zajmującą się sprzedażą, wynajmem i serwisem maszyn budowlanych. Czy chcesz chodzić do pracy z przyjemnością? Jeśli tak, to przyjdź do nas, poszukujemy do pracy: OPERATORÓW Maszyn Budowlanych / kierowca Mile widziane uprawnienia takie jak: Miejsce pracy: Dąbrowa Górni...

29.03.202429.03.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0606 s