Filtruj

Praca Zbieranie - Nysa

16-18 z 18 ofert pracy

Zbieranie zamówień z artykułami spożywczymi +wózek EPT

nowa oferta
COVEBO WORK OFFICECOVEBO WORK OFFICE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zbieranie zamówień za pomocą skanera lub zestawu słuchawkowego produktów spożywczych takich jak: kawa, napoje, makarony, ciastka Obsługa wózka EPT Kontrola jakości produktów, zgłaszanie niezgodności Utrzymywanie porządku w miejscu pracy WYMAGANIA: Znajomość języka angielskiego w s...

27.06.202427.06.2024

Zbieranie zamówień - artykuły spożywcze

nowa oferta
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca logistyczna w magazynie z produktami spożywczymi (nabiał, wędliny, warzywa itp.) Zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego voice pick (zamówienia na określone produkty są podawane w j. polskim) Przygotowywanie zamówień do wysyłki Kontrola jakości na każdym etapie pr...

Pani do serwisu sprzątającego

MEGA SERVICE BARBARAMEGA SERVICE BARBARA
Grodków

Firma Mega Service zatrudni: Panią do serwisu sprzątającego KONTAKT: 5.1.0 0.4.5 5.5.1. Miejsce pracy : Zwycięstwa 32, 42-512 Gródków Godziny pracy: 6-14, 14-22 ZADANIA: - Utrzymanie czystości na terenie magazynów-zamiatanie, mycie podłóg, sprzątanie sanitariatów i cześć wspólnych, zbieranie ś...

18.06.202418.06.2024