Filtruj

Praca Zbieranie - Poznań

211-213 z 213 ofert pracy

Kierowca kat. C (dystrybucja) - 5500 zł netto

ANIAANIA
Oborniki

Armir Logistyka Sp. z o.o. Firma ARMIR LOGISTYKA Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie całego kraju. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się...

13.09.202313.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynu alkoholu

MICHAŁMICHAŁ
Murowana Goślina

IMA Polska S.A. Spółka IMA Polska S.A. zajmuje się wytwarzaniem alkoholu etylowego, suszu kukurydzianego oraz sprzedażą zbóż i nawozów. Działalność jest prowadzona w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Murowanej Goślinie. Spółka dynamicznie rozwija swoje moce produkcyjne, bazę magazynową oraz jest...

12.09.202312.09.2023
od 5000 zł

Doradca(-czyni) Handlowy (-a)

CASTORAMACASTORAMA
Komorniki

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu sektora oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego. Wymagania: · zorientowanie na obsługę Klienta i za...

08.07.202308.07.2023
od 5400 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0685 s