Filtruj

Praca Zbrojarz Brygadzista - Kielce

Zarudnię murarzy, zbrojarzy, pomocników, pracowników ogólnobudowlanych

WIESŁAWWIESŁAW
Kielce

Zarudnię murarzy, zbrojarzy, pomocników, pracowników ogólnobudowlanych. Dla murarza ambitnego z doświadczeniem ,który potrafi czytać projekty budowlane, ma doświadczenie w kierowaniu zespołem, potrafi zarządzać czasem pracy swoim i innych chętnie zatrudnię na stanowisku brygadzisty. Przyjmę również ...

09.04.202409.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Cieśla szalunkowy, zbrojarz

ŁUKASZŁUKASZ
Kielce

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii z doświadczeniem przy pracach przy betonie, takich jak: zbrojenie betonu, szalunki. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy, ale wymagamy doświadczenia prac przybetonie/szalunkach. Firma zapewnia: stałe i stabilne zatrudnienie umowę o pracę po okresie pró...

od 14000 zł

MURARZ, ZBROJARZ, BRYGADZISTA, MURARZ, SPAWACZ- ROBOTNIK BUDOWLANY

Bocheniec

Zakres obowiązków: Robotnik budowlany Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane...

11.04.202411.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0169 s