Filtruj

Praca Zelowie - Goleniów

106-107 z 107 ofert pracy

MANIKIURZYSTKA

SALON KOSMETYCZNY AGATHA AGATA DĘBIEC-SZYMCZAKSALON KOSMETYCZNY AGATHA AGATA DĘBIEC-SZYMCZAK
Bezrzecze

Zakres obowiązków: stylizacje paznokci wszystkimi metodami: żel, hybryda, przedłużanie. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Stylizacja paznokci metodą żelową i hybrydową mile widziane kursy stylizacji paznokci...

24.05.202424.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Restauracji Pracowniczej / Bufet - Sodexo Polska - Gardno

SODEXO POLSKA SP. Z O.O.SODEXO POLSKA SP. Z O.O.
Stargard

Sodexo Polska do jednej z restauracji pracowniczych zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK RESTAURACJI / BUFET Miejsce pracy: Gardno, ul. Innowacyjna Główne zadania to: Obsługa klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Przygotowywanie zamówień, Dbanie o czystość miejsca pracy Od Kandydatów oczekuj...