Filtruj

Praca Zespol B - Krotoszyn

556-558 z 558 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy/ Sprzedawca instalacji fotowoltaicznej ONLINE

EKOSYNERGIA SP. Z O.O.EKOSYNERGIA SP. Z O.O.
Ostrów Wielkopolski

Cześć, tu EkoSynergia! Jesteśmy największą w Polsce porównywarką ofert z branży OZE. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku pozyskiwania leadów. Naszą największą zaletą jest pozyskiwanie gorących leadów własnych, na których budujemy sieć sprzedaży. Pracujemy w biurze w Ostrowie Wielkopolskim...

26.06.202326.06.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcyjny/pomocnik Zalesie Wielkie gm. Kobylin

POLNETPOLNET
Zalesie Wielkie

Opis stanowiska: • pomoc przy obsłudze prostych maszyn produkcyjnych • kompletowanie zamówień na produkcji, • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. • pomoc przy montażu Wymagania: • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę • umiejętność pracy w zespole • umiejętność samodzie...

22.06.202322.06.2023

Lektor języka angielskiego

NATALIA IWANEK-NOWAKOWSKANATALIA IWANEK-NOWAKOWSKA

Zatrudnimy lektora języka angielskiego do nauczania dzieci od 3 -10 roku życia stacjonarnie w Szkole Językowej Be Better w Ostrowie Wielkopolskim. Lubisz pracę z dziećmi? Jesteś osobą otwartą i masz pasję oraz umiejętności, które chcesz rozwijać? Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie...

16.06.202316.06.2023
od 50 zł