Filtruj

Praca Zespolowa C - Starogard Gdański

61-62 z 62 ofert pracy

PRACOWNIK UKŁADU PALIWOWEGO-PRACA NA MASZYNACH (MILE WIDZIANE OSOBY DO PRZYUCZENIA)

MECHANIKA POJAZDOWA STANISŁAW POMIERSKIMECHANIKA POJAZDOWA STANISŁAW POMIERSKI
Liniewo

Zakres obowiązków: Praca z podzespołami układu paliwowego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - praca w zespole umiejętność - czeladnik w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych [Umiejętność 1] : podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Recykling (system zmianowy)-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Rusocin

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik/Pracowniczka Magazynu – Recykling (system zmianowy) Miejsce pracy...

od 5450 zł