Filtruj

Praca Zespolowa - Lipka

31-33 z 33 ofert pracy

Technik Farmaceutyczny

APTEKA DR.MAXAPTEKA DR.MAX
Wieruszów

Technik Farmaceutyczny - Wieruszów, ul. Kopernika Dołącz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max już dziś i poznaj ją od wewnątrz. Każdego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiają na profesjonalną opiekę farmaceutyczną, będąc liderami na rynku w temacie Receptury Aptecznej, w tym Medycznej Ma...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

LESZEK MOSKALESZEK MOSKA
Wieruszów

Zakres obowiązków: Pomoc przy robotach budowlanych, drogowych, ziemnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - współpraca w zespole...

Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości

POLPHARMA S. A.POLPHARMA S. A.
Sieradz

Twoje obowiązki: Wykonywanie mniej złożonych badań fizykochemicznych surowców oraz produktów Udział w transferach metod analitycznych w ramach prowadzonych transferów zewnętrznych Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z wykonywanymi aktywnościami Udział w rozwiązywaniu problemów analit...

08.05.202408.05.2024