Filtruj

Praca Zeto - Staszów

16-18 z 18 ofert pracy

Praca na produkcji + Pomoc przy Pakowaniu Paczek Praca dla Mężczyzny

TOMASZTOMASZ
Stopnica

Dzień dobry, poszukujemy zmotywowanych i odpowiedzialnych kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika produkcyjnego wraz z możliwością pomocy przy pakowaniu zamówień ze sklepu internetowego. Wymagania: Gotowość do pracy od zaraz Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Zaa...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK FIZJOTERAPII/ FIZJOTERAPEUTA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GNOJNIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GNOJNIE
Gnojno

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć i zabiegów fizoterapeutycznych, uczestnictwo w zespole opiekuńczo-terapeutycznym, opracowanie programów rehabilitacji, wykonywanie zaleconych przez lekarza zabiegów i gimnastyki Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - medyczn...

14.05.202414.05.2024

PRACA DLA FIZJOTERAPEUTKI/FIZJITERAPEUTY

MALINOWY ZDRÓJMALINOWY ZDRÓJ
Solec-Zdrój

Firma Malinowe Hotele poszukuje kandydatów na stanowisko FIZJOTERAPEUTAZakres obowiązków : wykonywanie zabiegów FizjoterapeutycznychOczekiwania:- wykształcenie : licencjat , wyższe magisterskie- prawo wykonywania zawoduOferujemy :- pełen etat - atrakcyjne warunki zatrudnienia-możliwość rozwoju zawod...

15.04.202415.04.2024