Filtruj

Praca Zm B - Łask

241-243 z 243 ofert pracy

Kierowca Kat. B stała trasa po kraju

JACEKJACEK
Zelów

Zatrudnię kierowcę z doświadczeniem min. rocznym na samochodzie typu BUS. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Auto typu blaszak Fiat Ducato Maxi. Stała trasa, praca cztery dni w tygodniu ( poniedziałek, wtorek i czwartek piątek). Praca rozpoczyna się około 2 w nocy, czas pracy około 8 do 10 godzin...

15.07.202315.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Dział marketingu i sprzedaży szuka pracowników bez doświadczenia

DAWIDDAWID
Łódź

Cześć! Jeżeli szukasz pierwszej pracy/chcesz się przebranżowić/ szukasz swojego miejsca w świecie albo po prostu męczy/nudzi Cię Twoja obecna praca, czytaj dalej :) Nie jest to typowe ogłoszenie o pracę z długą listą wypunktowanych wymagań ubranych w patetyczne, wyniosłe słowa, bo to po prostu do ...

30.06.202330.06.2023
od 4000 zł

Specjalista ds. administracyjnych w Dziale Franczyzy

DOZ S. A.DOZ S. A.
Łódź

Twój zakres obowiązków: Analiza obszarów do rozwoju i poprawy efektywności Prezentacje biznesowe Zaawansowana obsługa raportowa obszarów przypisanych do Pracownika Obsługa procesów biznesowych przypisanych do Pracownika Dbanie o relacje z Franczyzobiorcami Nasze wymagania: Bardzo dobrze odnajdujes...

19.06.202419.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,5210 s