Filtruj

Praca Znajomosc Excel - Poznań

316-318 z 318 ofert pracy

Praca - Specjalista

LUDOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W OBORNIKACHLUDOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W OBORNIKACH
Oborniki

Główne zadania: Opracowywanie projektów nowych produktów, promocji bankowych, Współtworzenie regulacji, Koordynowanie i uczestniczenie w sporządzaniu miesięcznych sprawozdań, Współpraca z innymi jednostkami Banku Oczekiwania: Dokładność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy, Orientac...

23.05.202423.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wózka Widłowego

WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY SP. Z O.O.WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY SP. Z O.O.
Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska obsługa skanera i wózka widłowego, rozmieszczanie towaru na magazynie + rozładunek za pomocą wózka. Wymagania uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie w załadunkach i rozładunkach aut, znajomość podstaw obsługi komputera (e-mail, Excel), doświadczenie w obsłudze wózka widłowego....

19.06.202419.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator wózka widłowego

Murowana Goślina

Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649. Oferta pracy tymczasowej. Opis stanowiska: obsługa skanera i wózka widłowego, kompletacja zamówień, rozmieszczanie to...

18.06.202418.06.2024