Filtruj

Praca Znajomosc Niemieckiego - Dźwirzyno

91-93 z 93 ofert pracy

Doradca klienta w Salonie Optycznym Clinis Optical - Kołobrzeg

CLINIS OPTICALCLINIS OPTICAL
Budzistowo

Obowiązki: pomoc w dobrze ramek okularowych znajomość aktualnych ofert oraz promocji w salonie optycznym dbałość o estetykę oraz ekspozycję produktów w salonie optycznym dobór szkieł okularowych w zależności od wady wzroku Wymagania: lubisz pracę z ludźmi chętnie doradzasz innym jesteś osobą...

08.01.202408.01.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik sali restauracji hotelowej

JANJAN
Kołobrzeg

Hotel Arka Medical Spa w Kołobrzegu poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko kierownika sali. Zakres obowiązków: - organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie pracy restauracji; - organizowanie pracy podległego zespołu kelnerskiego: rekrutacja, szkolenia, rozwijanie kompetencji sprzedażowych...

24.11.202324.11.2023

Kelnerka/kelner bufetowy w Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk

MONIKAMONIKA
Kołobrzeg

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk zatrudni osobę na stanowisko kelnerka/kelner bufetowy Wymagamy: Dyspozycyjności i pozytywnego nastawienia Dbałości o szczegóły i wysoki standard obsługi gościa Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w pracy na podobnym s...

19.09.202319.09.2023
od 4300 zł