Filtruj

Praca Zywnosc - Szczecin

16-18 z 18 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Goleniów

Numer oferty: StPr/24/0351Obowiązki:Ocena dostarczanych surowców, wyrywkowa ocena produkowanych wyrobów, kontrola produktów na zgodność ze specyfikacjami, kontrola jakości produktu zgodni z kartami produktów, prowadzenie dokumentacji HACCWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Goto...

14.06.202414.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kucharz - Restauracja Boho GRYFINO - umowa o pracę, pełen etat

ROBERT MIKOŁAJCZAKROBERT MIKOŁAJCZAK
Gryfino

Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygotowywanie składników do gotowania. Kontrola jakości żywności i zapasów. Praca w warunkach presji czasu. Przestr...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Toscania w Policach szuka kucharza!

MICHAŁMICHAŁ
Police

Dołącz do naszego zespołu w Pizzerii Toscania w Policach! Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Kucharza z pasją. Jeśli kochasz gotować, masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz być częścią naszej rodzinnej atmosfery, to czekamy właśnie na Ciebie! Co oferujemy: Pracę na peł...

23.04.202423.04.2024
od 30 zł