02.032023

Franczyzna Expo 2023

Ptak Warsaw Expo

Spełnij marzenie o własnym, pewnym biznesie. Odwiedź Franczyza EXPO

Franczyza to jeden z dynamiczniej rozwijających się sektorów biznesu. Pewne, sprawdzone, bezpieczne i przede wszystkim generujące zysk rozwiązania można znaleźć podczas wydarzenia Franczyza EXPO, które odbędzie się w dniach 2-4 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Franczyza - dynamicznie rozwijający się sektor biznesu

Od dekad ludzie poszukiwali bezpiecznego, sprawdzonego sposobu na biznes, który byłby doskonale dopasowany pod ich możliwości czasowe i finansowe. Okazała się nim zamerykanizowana franczyza, która w latach 60. dotarła do Europy. W Polsce rozwinęła się po 1989 roku, przyczyniając się do dynamizacji gospodarki i otwarcia jej na nowe rozwiązania.

Obecnie w naszym kraju funkcjonuje prawie 1400 konceptów franczyzowych, oferujących szerokie spectrum możliwości. Gwarantują one biznesowe know-how i pewne zyski dzięki wypracowanym przez franczyzodawców założeniom. Dlatego właśnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków.

Franczyza EXPO to wydarzenie, które premiuje najbardziej sprawdzone franczyzy, cechujące się najwyższą jakością, a także indywidualnym podejściem do potencjalnego franczyzobiorcy. To przegląd marek premium, które ugruntowały swoją pozycję liderów w branży.

Korzyści z udziału we Franczyza EXPO

Franczyza EXPO to wydarzenie dynamiczne, dopasowanie pod oczekiwania uczestników. Tym samym nie tylko będą mogli oni zapoznać się z szeroką gamą ofert od poszczególnych przedsiębiorstw (prognozuje się udział przedstawicieli 150 konceptów franczyzowych), ale również rozszerzyć swoją wiedzą z branżowego marketingu, zarządzania czy sprzedaży.

Doskonale zaplanowana strategia networkingowa podczas eventu pozwoli odwiedzającym znaleźć koncepty odpowiadające ich możliwościom - finansowym, czasowym czy lokalizacyjnym. Będzie to jednocześnie okazja do rozmowy z przedstawicielami franczyz, którzy wyjaśnią biznesowe know-how, odpowiedzą na nurtujące pytania i pokażą biznes z perspektywy przyszłości. Wszystko po to, by franczyzobiorca był zadowolony z podjętego wyboru na każdym etapie rozwoju franczyzy.

Franczyza EXPO odbędzie się w dniach 2-4 marca 2023. W gronie partnerów znaleźli się między innymi Komfort (Srebrny Sponsor), RE/MAX (Srebrny Sponsor), czy Car For You (Złoty Partner).

Aby dołączyć do wydarzenia i odebrać bezpłatny bilet, należy się zarejestrować pod adresem: https://franczyzaexpo.pl. Dołączenie do wydarzenia w roli wystawcy możliwe jest natomiast poprzez odwiedzenie strony: https://franczyzaexpo.pl/zostan-wystawca/.

Zapraszamy na Franczyza EXPO!

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2023 MegaPraca.pl
Page load: 0,0038 s