24.062021

Konferencja Testerzy 2021

nad Maltą

Dołącz do pierwszego testerskiego open aira!

 

Wracamy! Po ponad rocznej przerwie nadchodzimy z pierwszym po-covidowym wydarzeniem stacjonarnym.

Już 24-25 czerwca zapraszamy Was na jedyne tego rodzaju wydarzenie dedykowane testerom i osobom zaangażowanym w walkę o wysoką jakość oprogramowania. Spotkamy się nad poznańską Maltą, w otwartej przestrzeni „pod chmurką”, z zachowaniem bezpiecznego dystansu, sanitarnego reżimu - jednak twarzą w twarz, jak za „starych dobrych czasów”.

Na uczestników czekać będzie rozbudowany program - sesje starannie przygotowane przez ekspertów w branży, dodatkowe atrakcje, wydarzenia specjalne oraz sesja networkingowa.

Program Konferencji testerzy.pl został podzielony na dwa dni.

Zakazane są tematy typu: jak pandemia zmieniła moje życie, praca zdalna na 100%, jak przygotować się do spotkania online, itp.

Dzień pierwszy z testowaniem tradycyjnym. Jak w swojej pracy być lepszym testerem, którędy do eksploracji, mniej żmudnego testowania – więcej jakości.

Wieczór i wczesnonoc między dniem pierwszym i drugim, kiedy to spotykają się „testerzy manualni” z „testerami automatycznymi”. Temat rozmów dowolny.

Dzień drugi z automatyzacją. Co nowego, a co bez zmian, optymalne użycie narzędzi, lepsze rozwiązanie – większa efektywność.

Podczas konferencji spotkacie top-of-the-top polskich ekspertów ds. jakości. Przygotowany program zaspokoi oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych; eksplorujących i automatyzujących.

 

Bilety oraz rejestracja dostępne są na stronie wydarzenia: https://konferencja.testerzy.pl/

Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona.

Już teraz możecie zarezerwować miejsca w niższej cenie - aż do wyczerpania limitu biletów objętych promocją!

Do zobaczenia nad Maltą!

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2021 MegaPraca.pl
Page load: 0,0062 s