17.102022

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników

Online

na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 17 października 2022 r.

 

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku (w październiku i na przełomie lutego i marca), począwszy od 2008 r. Każdorazowo w wydarzeniu uczestniczyło ok. 70 firm i instytucji. Po czterech ostatnich edycjach Targów, ograniczonych z powodu pandemii do katalogu targowego w wersji elektronicznej, wracamy obecnie do formy tradycyjnych stoisk targowych. Zachowujemy jednak jednocześnie koncepcję elektronicznego katalogu, do którego są przyjmowani zarówno wystawcy, jak i firmy i instytucje, które chcą przedstawić swoje oferty tylko w formie wpisu katalogowego.

Zazwyczaj wśród uczestników targów najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką. Targi są licznie odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych – największego wydziału PW (około 3000 studentów), ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej i innych uczelni.

Wykorzystując doświadczenia z okresu pandemii, będziemy rozsyłać katalog w wersji elektronicznej wśród studentów naszego Wydziału oraz innych wydziałów Politechniki Warszawskiej. Zgłoszenia do katalogu oraz zgłoszenia do udziału w Targach w roli wystawcy przyjmujemy do dnia 16 września 2022 r. Premiera katalogu jest przewidziana na 14 października 2022 r.

Zainteresowanych targami zapraszamy na stronę internetową:

https://www.elka.pw.edu.pl/Studenci/Praktyki-staze-praca2/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXIX-Targi-Pracy-i-Praktyk-dla-Informatykow-i-Elektronikow-na-WEiTI-PW-17-pazdziernika-2022-r

Dane kontaktowe:

Dorota Myko

dorota.myko@pw.edu.pl

tel. 22 234 70 81

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2023 MegaPraca.pl
Page load: 0,0056 s