21.032021

XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników Politechniki Warszawskiej

Najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.
Z powodu epidemii XXVI Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 22 marca 2021.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich na Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowanie o nim w mediach społecznościowych.

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 5 marca br.


Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:

 

http://www.elka.pw.edu.pl/pol/Praktyki-staze-praca/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXVI-Targi-Pracy-i-Praktyk-dla-Informatykow-i-Elektronikow-22-marca-2021-r

Targi w formie tradycyjnej przewidujemy na przełom lutego i marca 2021 r.

 

Następne targi przewidujemy na październik 2021 r.

 

Dane kontaktowe:

Dorota Myko

d.myko@elka.pw.edu.pl

tel. 22 234 70 81

 

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2021 MegaPraca.pl
Page load: 0,0036 s