04.042022

XXVIII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników

Online

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku, począwszy od 2008 r. Każdorazowo,               w jednej edycji Targów udział bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej.

 

Jest to impreza dla wszystkich poszukujących specjalistów w następujących dziedzinach:

Cyberbezpieczeństwo,

Elektronika, Telekomunikacja,

Automatyka i Robotyka,

Informatyka,

Inżynieria Internetu Rzeczy,

Inżynieria Biomedyczna,

Computer Science

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia.


Z powodu sytuacji epidemicznej XXVIII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego.

Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 4 kwietnia 2022 r.

 

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej, a także dla partnerów medialnych.

 

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 18 marca 2022 r.


Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:

http://www.elka.pw.edu.pl

https://www.elka.pw.edu.pl/Studenci/Praktyki-staze-praca2/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXVIII-Targi-Pracy-i-Praktyk-dla-Informatykow-i-Elektronikow-4-kwietnia-2022-r

 

Następne targi przewidujemy na październik 2022 r. Serdecznie zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:

Dorota Myko

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
Politechnika Warszawska, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa,
d.myko@elka.pw.edu.pl , tel. 22 234 7081

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2022 MegaPraca.pl
Page load: 0,0030 s