18.112020

DevOpsDays Warsaw

Online

DevOpsDays Warsaw tym razem dostępne na całym świecie!

Już 18-19 listopada rusza siódma, polska odsłona międzynarodowej konferencji - DevOpsDays Warsaw. Dwa dni, 16 wykładów oraz mnóstwo praktycznej wiedzy do zdobycia! A to wszystko tym razem dostępne online! Zgarnij zniżkę i poznaj nowy wymiar konferencji.

Ze względów bezpieczeństwa organizator największej w Polsce konferencji DevOpsowej zdecydował się przenieść event do świata wirtualnego. Dzięki temu możesz w zaciszu czterech ścian połączyć się z prelegentami z całego świata, wymieniać wiedzą z koleżankami/kolegami po fachu oraz poznawać nowe technologie. A to wszystko w niższej cenie niż zazwyczaj i zupełnie bez kosztów dodatkowych (odpada przecież transport, nocleg itp). Mało tego! Dostępne są też bilety z wyjątkowym zestawem konferencyjnym, w skład którego wchodzi bluza, kraftowe piwo i brandowane gadżety. Martwisz się, że w środku tygodnia nie wygospodarujesz czasu na wykłady? Nic straconego - w ramach wejściówki masz dostęp do nagrań przez następne dwa tygodnie, więc spokojnie zdążysz przeanalizować każde wystąpienie.

Program DevOpsDays Warsaw 2020

Skoro kwestie organizacyjne mamy wyjaśnione, to warto skupić się na agendzie, bo znajdziemy tutaj kilka perełek:

  • Four Facets of Agility: A Pragmatic Path to #Agile Transformation Success - Heidi Aray
  • A Guide to Event-driven #SRE-inspired #DevOps: The end of your monolithic release process - Andreas Grabner
  • How to fail - what we can learn when things are going wrong? - Katarzyna Balcerzak
  • Automated Tests as quality pipeline Data Feed - Tomasz Konieczny
  • Continuous Delivery for Machine Learning Systems - Adarsh Shah

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie DevOpsDays Warsaw 2020, a w zakładce “SCHEDULE” czeka na Was jeszcze więcej gorących tematów!

DevOpsDays - connecting people

Chociaż w świecie pełnym maseczek, rękawiczek i płynów do dezynfekcji ciężko o swobodne relacje między ludźmi, to przestrzeń wirtualna daje dużo więcej możliwości. Konferencja odbędzie się na platformie Hopin, która pozwala nie tylko poczatować z innymi uczestnikami wydarzenia, ale także poznać oferty pracy przedstawione przez partnerów. Nie mogło także zabraknąć Open Space’ów (świetna forma wymiany wiedzy!) oraz krótkich Ignite Talks (wciąż możecie się zgłaszać).

Wejściówka już od 250 zł - tak tanio jeszcze nie było!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz  zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Google, Dynatrace czy Splunk nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz! Dla dla wszystkich naszych czytelników organizator przygotował specjalną zniżkę 10% z kodem “MEGAPRACA” (rejestracja: https://app.evenea.pl/event/devopsdayswarsaw2020/).

Zapraszamy na naszą stronę internetowa DevOpsDays Warsaw.

Śledź także nasze profile na Facebook, Twitter oraz YouTube, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.

 

Podziel się
Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2020 MegaPraca.pl
Page load: 0,0054 s