27.112021

Oh My H@ck! 2021

Online

Jeśli interesujesz się tematyką cyberbezpieczeństwa, to z pewnością znasz portal ZaufanaTrzeciaStrona.pl, prowadzony przez Adama Haertle. Teraz masz wyjątkową możliwość czerpać wiedzę i doświadczenie od specjalistów zaproszonych przez Adama!

Eksperci z zakresu bezpieczeństwa IT, technologii oraz prawa podzielą się praktycznymi wskazówkami, jak rozwinąć swoje umiejętności, nie dać się oszukać cyberprzestępcom i zabezpieczyć swój biznes przed nieuczciwymi praktykami.

W dniach 26 i 27 listopada odbędzie się wirtualna konferencja Oh My H@ck 2021 przygotowana specjalnie z myślą o branży IT security. Dominik Rozdziałowski, Piotr Głaska, Paula Januszkiewicz, Mike Jankowski - Lorek, Paweł Maziarz, Wojciech Pilszak, Adam Haertle i Łukasz Mikuła to pierwsi z kilkudziesięciu specjalistów, którzy wystąpią podczas konferencji.

Agenda nadchodzącej edycji stanowi bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdziecie się w niej wykłady cenionych ekspertów i techniczne tematy wybrane na podstawie bieżących trendów.

W programie m.in.:

-      Cyberprzestępczość w pandemii, czy Covid zmienił wszystko?

-       DNS w technikach ofensywnych

-       Historie z podziemia: techniki śledcze kontra nieuchwytni hakerzy

-       Modern identity hacking: jak hakerzy odnaleźli się w rzeczywistości zdalnej pracy?

-       Automatyzacja symulacji ataków i obrony

-       Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste? (i jak temu zapobiec?)

-       Online i offline, czyli jak gromadzić dowody po incydencie w toku śledztwa korporacyjnego

-       Diabeł tkwi w nagłówkach

Weź głęboki oddech na spotkaniu bez maseczek!

Ze względów bezpieczeństwa Oh My H@ck 2021 odbędzie się w online. Dzięki temu możesz bez maseczki, w zaciszu czterech ścian, połączyć się z najlepszymi prelegentami z branży, wymieniać wiedzą z koleżankami/kolegami po fachu oraz poznawać nowe technologie. To jeszcze nie wszystko! Wykłady będą dostępne przez następny miesiąc po konferencji, więc spokojnie zdążycie przeanalizować każde wystąpienie.

Tanio, taniej, najtaniej!

Jeżeli chcecie dołączyć do grona najlepszych specjalistów ITSEC w Polsce, to mamy dla Was specjalną zniżkę! Dla dla naszych czytelników organizator przygotował specjalną zniżkę 15% z kodem: “MEGAPRACA_15” (rejestracja: https://app.evenea.pl/event/omh2021/ ).

 

Zapraszamy na stronę internetowa konferencji Oh My H@ck!.

Śledź także profile na Facebook, Twitter oraz LinkedIn, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.

Podziel się
Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2021 MegaPraca.pl
Page load: 0,0054 s