11.052021

Oh My H@ck International 2021

Online

Nadchodzi Oh My H@ck International 2021! 

Dwa dni, cztery ścieżki, 30 międzynarodowych specjalistów i techniczne prelekcje

Już 11 i 12 maja 2021 r. odbędzie się wirtualna konferencja Oh My H@ck International! przygotowana specjalnie z myślą o branży IT security. Agenda nadchodzącej edycji stanowi bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdziecie w niej wykłady cenionych ekspertów i techniczne tematy wybrane na podstawie bieżących trendów. Tym razem konferencja odbędzie się w języku angielskim, zagości w jej trakcie 30 prelegentów z 15 krajów. Wszystkie wystąpienia będą dostępne przez następne dwa tygodnie po konferencji.

Tym razem w agendzie m.in.:

Spotkanie bez maseczek!

Ze względów bezpieczeństwa organizacja Oh My H@ck przeniosła się do świata wirtualnego. Wiedza bez wychodzenia z domu? W zaciszu czterech ścian połączysz się z prelegentami z całego świata, wymienicie się wiedzą z koleżankami/kolegami po fachu oraz poznacie nowe technologie i ciekawostki ze świata IT. Mało tego! Dostępne są też bilety z wyjątkowym zestawem konferencyjnym, w skład którego wchodzi T-shirt, plecak, butelka magicznego, złotego płynu i brandowane gadżety. 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Jeżeli chcecie dołączyć do grona najlepszych specjalistów ITSEC w Polsce, to mamy dla Was specjalną zniżkę! Dla naszych czytelników organizator przygotował specjalną zniżkę 15% z kodem „mega_15”. Bilety znajdziesz tutaj.

Zapraszamy na stronę internetowa Oh My H@ck!.

Zachęcamy również do śledzenia profili wydarzenia na Facebook, Twitter oraz LinkedIn!

Podziel się
Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2021 MegaPraca.pl
Page load: 0,0039 s