28.102022

PHPCon Poland 2022

Hotel Villa Verde Congress & Spa

W dniach 28-30 października br. odbędzie się kolejna edycja zlotu integracyjnego programistów i entuzjastów języka PHP.

PHPCon Poland 2022 będzie tym razem gościć w wygodnym czterogwiazdkowym hotelu Villa Verde Congress & Spa w Zawierciu, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.


W programie intensywny dzień, na który składa się niemal trzydzieści prelekcji w trzech równoległych ścieżkach, a także specjalny dzień warsztatowy, podczas którego możesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu programowania, w formie szkoleń i ćwiczeń.
Jeśli chcesz podnosić swoją wiedzę na temat rozwoju oprogramowania, testów, budowy API, CI/CD, frameworków PHP czy bezpieczeństwa, to spotkanie jest dla Ciebie!


PHPCon Poland to nie tylko część merytoryczna. Od zawsze stawiamy na integrację środowiska i nie inaczej będzie w tym roku: sobotni wieczór wypełni koncert grupy Turnioki, będzie można sprawdzić swoje umiejętności na kręgielni albo zagrać w Jeopardy. W dniu wykładowym odpoczniesz w strefie chillout, w której będzie możliwość, by bez stresu i na luzie porozmawiać z przedstawicielami software house'ów i firm z branży PHP. Na miejscu możesz też skosztować wybornego złocistego napoju z rzemieślniczego Browaru Jana, produkowanego na terenie hotelu.


Udział w PHPCon Poland jest odpłatny i wymaga rejestracji on-line na stronie https://2022.phpcon.pl/.
Zdecydowanie warto nas odwiedzić! Ci, którzy już byli, wracają na kolejne edycje i sobie chwalą. Dołącz do nich i ciesz się razem z nami świętem polskiego PHP!

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2022 MegaPraca.pl
Page load: 0,0034 s