Filtruj

Praca Instruktor Nauki Jazdy - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Instruktor nauki jazdy kat A i B

nowa oferta
ARTURARTUR
Rzeszów

Osrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie zatrudni instruktora nauki jazdy kat A i B Praca dodatkowa lub stała Elastyczne godziny pracy . Więcej informacji telefonicznie...

27.05.202427.05.2024
od 40 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KATEGORII B

AUTOMOBILKLUB RZESZOWSKIAUTOMOBILKLUB RZESZOWSKI
Rzeszów

Zakres obowiązków: praca do 8 godzin dziennie Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienia instruktora nauki jazdy...

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/1926Obowiązki:praca do 8 godzin dziennieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania:uprawnienia instruktora nauki jazdyMiejsce pracy: Wyspiańskiego 2, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umow...