Filtruj

Praca Pomoc Kuchenna - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

RESTAURACJA IMBIR, DANUTA KURCZRESTAURACJA IMBIR, DANUTA KURCZ
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Samodzielne przygotowanie dań obiadowych i posiłków w restauracji oraz prace pomocnicze w kuchni. Praca w Nowym Sączu w godz. 11.00-19.00. Kontakt tel. 602495972 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe samodzielne gotowanie, może być również pomoc kuchenna posiadająca chę...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Schronisku PTTK pod Jaworzyną Krynicką

nowa oferta
PAWEŁ WĘGLARZPAWEŁ WĘGLARZ
Krynica-Zdrój

PRACA W SCHRONISKU PTTK POD JAWORZYNĄ KRYNICKĄ Rozpoczynamy przygodę naszego życia, być może zechcesz do nas dołączyć. Poszukujemy osób do pracy w Schronisku Górskim PTTK pod Jaworzyną Krynicką. Proponujemy różne, w tym łączone stanowiska: pomoc kuchenna, osoba dbającao porządek wewnątrz i wokół b...

30.05.202430.05.2024

Pomoc Kuchenna

UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW S. A.UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW S. A.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. z siedzibą w Krynicy-Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko: POMOC KUCHENNAMiejsce pracy: Krynica-ZdrójWymagania: • doświadczenie w branży gastronomicznej, • uczciwego podejścia do powierzonych obowiązków • motywacja do pracy i umiejętności pracy w zespole, • aktu...