Filtruj

Praca Pomocnik Drukarza - Kruszyn Krajeński

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik drukarza

NOVACODE SP. Z O.O.NOVACODE SP. Z O.O.
Kruszyn Krajeński

Pomocnik drukarza Twój zakres obowiązków obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych dbałość o czystość i ład na stanowisku wypełnianie dokumentacji produkcyjnej Nasze wymagania wykształcenie średnie techniczne uczciwość umiejętności techniczne i manualne staranność przy wykonywaniu pracy dokładność i o...

03.03.202403.03.2024

nowa oferta
ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Nasze wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym po 10h Umiejętność pracy zespołowej Dokładność i skrupulatność Zdolności manualne będą dodatkowym atutem Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: Wynagrodzenie 4700 zł brutto miesięcznie Stabilne zatrudnienie bezpoś...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK DRUKARZA (NR 1243)

DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - układanie papieru przed drukiem, - wjazd i wyjazd paletami, - wymiana płyt w maszynie oraz ich mycie, - dbanie o czystość maszyny i miejsca pracy. - praca przy maszynach KBA 105, KBA 145 Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o um...

06.05.202406.05.2024