Filtruj

Praca Sprzedawca Odziezy Dzieciecej

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca - Greenpoint Ostrów Mazowiecka

nowa oferta
ROBERTROBERT
Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy firmą prowadzącą 10 salonów franczyzowych marki COCCODRILLO (odzież dziecięca), GREENPOINT (odzież damska), REPORTER YOUNG (odzież dla nastolatków) Do zespołu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy SPRZEDAWCY. Miejsce pracy: GREENPOINT, Ostrów Mazowiecka, ul. Mieczkowskiego 16. Wyślij do nas...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

NARODZINY RENATA RATAJCZAKNARODZINY RENATA RATAJCZAK
Piła

Zakres obowiązków: Sprzedaż odzieży dziecięcej - sklep MAYOTTE, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa, obsługa mediów społecznościowych. Miejsce pracy: Galeria IBI. Godziny pracy: pn.- sob., w godz. 10:00 - 20:00, niedziele handlowe w godz. 11:00 - 17:00. Pierwsza umowa - o p...

16.05.202416.05.2024

SPRZEDAWCA

Wronki

Zakres obowiązków: - pomoc w sprzedaż odzieŻy dziecięcej stacjonarnie i przez internet, - pomoc w obsłudze klienta oraz obsłudze kasy fiskalnej, - dbanie o porządek w miejscu pracy, - pomocw dostawie towaru, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność obsługi kompute...

14.05.202414.05.2024