Filtruj

Praca Aas Recruitment - Bieruń

1-3 z 3 ofert pracy

Bieruń: Obsługa produkcji/kontrola wyrobów

AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.
Bieruń, Oświęcim

Opis stanowiska: Wkładanie gumowych elementów do maszyny kontrola gotowego wyrobu Wymagania: gotowość do podjęcia współpracy od zaraz sumienność, zaangażowanie Oferujemy: dogodny dojazd komunikacją nr 686 z Tychów/Oświęcimia stabilną współpracę- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prac...

09.05.202409.05.2024

Operator / Operatorka wsparcia produkcji

nowa oferta
Czechowice-Dziedzice

Operator / Operatorka wsparcia produkcji Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice Twój zakres obowiązków obsługa maszyn produkcyjnych- doświadczenie nie jest wymagane szlifowanie, polerowanie i czyszczenie elementów Wymagania pracodawcy sumienność, zaangażowanie doświadczenie na podobnym stanowisku będzi...

11.05.202411.05.2024

REKRUTOBUS- Hostessa- Promocja ofert pracy w terenie

nowa oferta
Tychy

Lubisz pracę w terenie? Szukasz pracy dodatkowej/dorywczej? Zostań członkiem naszej mobilnej ekipy RERKUTOBUSA Oferujemy: współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku jasne i uczciwe warunki współpracy stawkę godzinową 27,70 zł brutto (do 26 r.ż. stawka brutto=netto) współpracę na podsta...

10.05.202410.05.2024