Filtruj

Praca Aas Recruitment - Częstochowa Radomsko

1-2 z 2 ofert pracy

Monter/ka proste prace produkcja Radomsko- Dzwoń!

AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.
Radomsko, Częstochowa

Opis stanowiska: montaż elementów wsparcie przy linii produkcyjnej Wymagania: nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego się nauczysz a jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B lub UDT mamy ofertę na magazynie Oferujemy: stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio...

07.05.202407.05.2024

Proste prace około produkcyjne, wsparcie od ZARAZ (M)- APLIKUJ!

Częstochowa

Proste prace około produkcyjne, wsparcie produkcji- Aplikuj to zajmie 1 minutę! Oddzwonimy do Ciebie ze szczegółami- a Ty zyskasz szybką możliwość zarobku i długotrwałą współpracę. Z racji specyfiki oferta kierowana do Panów- mile widziane doświadczenie na produkcji Dołącz do zespołu- możesz licz...

30.04.202430.04.2024