Filtruj

Praca Ad - Gliwice

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt przemysłowy i handlowy - Gliwice

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gliwice

Zakres obowiązków: Praca według grafiku Obsługa monitoringu Praca na obiekcie przemysłowym i handlowym Wymagania: Niekaralność Sumienność Odpowiedzialność Dyspozycyjność Oferujemy: Stabilne zatrudnienie Stawka: 27,70 zł/h Bezpłatne umundurowanie Wsparcie kierownika ochrony Klauzula inf...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - Świętochłowice

nowa oferta
Świętochłowice

Obowiązki: Obsługa monitoringu na obiekcie przemysłowym Wymagania: Niekaralność Wysoka kultura osobista Sumienność Odpowiedzialność Dyspozycyjność Oferujemy: Stabilne zatrudnienie Bezpłatne umundurowanie Stawkę: 27,70 zł/h brutto Wsparcie kierownika ochrony Klauzula informacyjna dla kan...