Filtruj

Praca Ad - Głogów

1-2 z 2 ofert pracy

Spawacz | Dzielenie kosztów dojazdu | Praca od zaraz

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Głogów

Zakres obowiązków: Interpretacja czytanych rysunków technicznych i budowlanych w celu określenia techniki spawania oraz parametrów procesu spawania Przygotowanie materiałów do spawania, takich jak cięcie, szlifowanie czy zamocowanie elementów Wybór odpowiednich narzędzi i maszyn spawalniczych ora...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - Przemków

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Przemków

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaa...

27.03.202427.03.2024