Filtruj

Praca Ad - Krosno Odrzańskie

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca techniczno-handlowy w branży fotowoltaicznej

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Krosno Odrzańskie

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Twoje zadania: sprzedaż najwyższej jakości produktów dla firm z branży OZE: paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii doradztwo i konsultacje w zakresie rozwiązań fotowoltaicznyc...

25.03.202425.03.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - Nowogród Bobrzański

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Nowogród Bobrzański

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaa...

27.03.202427.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - Cybinka

Cybinka

Żakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obo...

26.03.202426.03.2024